Przejdź do treści

- Rury z blachy ocynkowanej 0,75 i 0,9 mm, o długościach: 0,5 m ; 1 m; 2 m

 

Stalowe rury z blachy ocynkowanej 0,75 i 0,9 mm, zakres średnic od 80 do 1000 mm, w standardowych długościach: 500 mm, 1000 mm i 2000 mm. Rury o średnicy od 80 do 200mm są spawane laserowo, powyżej 200mm rury są zagniatane wzdłużnie. Rury przystosowane są do łączenia za pomocą opasek wąskich lub szerokich oraz szybkozłączek i kołnierzy. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie rur w innych długościach i średnicach niż zamieszczone w tabeli.

 

 

 

 

- Rury teleskopowe 0,5m

 

Stalowe rury wykonane z blachy cynkowanej o grubości 0,75 mm i 0,9 mm, oferowane są w zakresie średnic od 80 do 500 mm. Rury przystosowane są do łączenia za pomocą opasek wąskich lub szerokich oraz szybkozłączek i kołnierzy. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie rur w innych długościach i średnicach niż zamieszczone w tabeli.

 

 

 

 

- Rury z blachy ocynkowanej 2 mm

 

Stalowe rury spawane laserowo, wykonane z blachy cynkowanej o grubości 2 mm, oferowane są w zakresie średnic od 100 do 400 mm. Rury przystosowane są do łączenia za pomocą opasek wąskich lub szerokich oraz szybkozłączek i kołnierzy. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie rur w innych długościach i średnicach niż zamieszczone w tabeli.

 

 

 

- Rury z blachy czarnej 1,5 mm

 

Stalowe rury spawane, wykonane z blachy czarnej 1,5 mm. Rury są malowane farbą podkładową, oferowane są w zakresie średnic od 120 do 1000 mm. Rury są przystosowane do łączenie za pomocą opasek szerokich i wąskich oraz szybkozłączek. Na specjalne zamówienie możliwe jest wspawanie kołnierzy oraz wykonanie rur cynkowanych ogniowo.

 

 

 

 

- Rury spiro z blachy ocynkowanej

 

Stalowe rury wykonane z blachy cynkowanej o grubości od 0,4 do 0,9 mm. Dostępne są indywidualne grubości blach, na zamówienie. Długość rur wynosi 3000mm. Rury wyposażone są w zewnętrzne wzmacniające przetłoczenie. Od średnicy 250 mm dodatkowe, zewnętrzne przetłoczenie wzmacniające. Rury przystosowane są do łączenia za pomocą muf oraz nypli.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)